Våre agenter

Våre agenter formidler våre produkter innen låg og får provisjon för dette. De arbeider uavhengig og følgende agenter er godkjent av oss for å formidle omstartslån.

Firma

Org.nr

Telefon

Web

Aconto AS 952 660 225 23 273711 aconto.no
STK Finans AS 913 141 288 02 302 stkfinans.no
Sambla AS 917 454 000 33 222970 sambla.no
Salus 2765805-6 +47 21403734 digifinans.no
Centum Finans AS 985 220 239 239 67000 centum.no
Lendo AS 997 523 814 22 007070 lendo.no
Lendr AS 989 568 043 80 080032 lendr.no
Bente Olafsen's Finans AS 974 368 218 22 034080 bof.as
Uno Finans AS 921 320 639 40 005160 unofinans.no
Finanstipset AS 920 423 205 40 456333 finanstipset.no
Zen Finans AS 901 670 605 40 001956 zenfinans.no
Telefinans AS 994 110 756 69 360666 telefinans.no
Bolig & Finans AS 999 504 140 22 224433 bolig-finans.no
Vekst Finans AS 921 681 879 98 481575 vekstfinans.no
Mileni AS 920 322 441 22 422222 mileni.no
Tjenestetorget Finans AS 922 188 106 66 770100 www.tfinans.no
Gjeldsmegleren Oslo AS 920 770 738 90 779389 gjeldsmeglerenoslo.no
Eiendomsfinans Drift AS 987 214 597 32 880000 eiendomsfinans.no
Norsk Refinansiering AS 920 719 872 40 195555 /norskrefinansiering.no
Forfinans AS 923 196 951 93 289529 forfinans.no
Knowledgebase AS 922 126 739 92 011003 upscore.no
Creda Finans AS 922 302 871 22 832222 credafinans.no
Finanseiendom AS 922 972 516 40 006930 finanseiendom.no
Tt Forsikring og Finans AS 917 569 495 90 979747 ttfinans.no
Axo Finans AS 998 543 320 22 867400 axofinans.no